Prevoxgänget

Vi som jobbar på Prevox är ett härligt gäng som trivs på jobbet. Vår personalstyrka består av säljare, backoffice, ekonomi, lager & logistik och design.

Peter
Johansson

VD / Ägare
peter@prevox.se
036-30 49 41
0708-19 03 40

Johanna
Erlandsson

Ekonomi / Kundservice
johanna@prevox.se
036-30 49 45
0709-417 335

Jan
Holmer

Säljare
jan@prevox.se
036-30 49 43
0733-149 770

Erica
Eklöf

Säljare / Backoffice
erica@prevox.se
036-30 49 42
0766-77 52 04

Sofia
Adelin

Säljare / Projektledare
sofia@prevox.se
036-30 49 48
070-256 68 85

Paula
Wijk Hartelius

Grafisk Design
paula@prevox.se
036-30 49 46

Jörgen
Lindén

Lager & Logistik
jorgen@prevox.se
036-30 49 40
0702-97 72 92

Anna
Lindberg

Lager & Logistik
anna@prevox.se
0768-38 83 39

Simon
Sandqvist

Lager & Logistik
simon@prevox.se
0723-146887

Therése
Kullén Andersson

Backoffice / Reception
therese@prevox.se
0704-047784

Sanna
Brage

Backoffice
sanna@prevox.se

Prevoxgänget

Vi som jobbar på Prevox är ett härligt gäng som trivs på jobbet. Vår personalstyrka består av säljare, backoffice, ekonomi, lager & logistik och design.

Peter
Johansson

VD / Ägare
peter@prevox.se
036-30 49 41
0708-19 03 40

Johanna
Erlandsson

Ekonomi / Kundservice
johanna@prevox.se
036-30 49 45
0709-417 335

Jan
Holmer

Säljare
jan@prevox.se
036-30 49 43
0733-149 770

Erica
Eklöf

Säljare / Backoffice
erica@prevox.se
036-30 49 42
0766-77 52 04

Sofia
Adelin

Säljare / Projektledare
sofia@prevox.se
036-30 49 48
070-256 68 85

Paula
Wijk Hartelius

Grafisk Design
paula@prevox.se
036-30 49 46

Jörgen
Lindén

Lager & Logistik
jorgen@prevox.se
036-30 49 40
0702-97 72 92

Anna
Lindberg

Lager & Logistik
anna@prevox.se
0768-38 83 39

Simon
Sandqvist

Lager & Logistik
simon@prevox.se
0723-146887

Therése
Kullén Andersson

Backoffice / Reception
therese@prevox.se
0704-047784

Sanna
Brage

Backoffice
sanna@prevox.se